reklama

Groźby na placu zabaw

MAGAZYN, Wiadomości, 16.08.2022 20:55, DK
Rodzice boją się o zdrowie swoich dzieci.
Groźby na placu zabaw

Jednemu z lokatorów bloków przy ul. Pachla w Andrychowie nie pasuje obecność małych dzieci wokół bloków oraz na placu zabaw. Dzieci nie mogą swobodnie czuć się w sąsiedztwie mężczyzny i są regularnie zastraszane. Kiedy nasz redaktor podszedł na plac zabaw - te odpowiadały na pytania szeptem.

- Ten facet stwierdził, że nas (rodziców dzieci przyp. red.) zniszczy i sprawi, że będziemy się musieli stąd wyprowadzić - mówi zrozpaczona matka dziecka zastraszanego i obrażanego przez mężczyznę.

xxx

O sprawie rozmawialiśmy z dyrektorem Zespołu Obsługi Mienia Komunalnego Grzegorzem Górą: - Sprawę znam, rozmawiałem z dzielnicowym oraz mieszkańcami. Na tą chwilę mogę powiedzieć jedynie, że zmierzamy w kierunku rozwiązania konfliktu”.

Jeden z mieszkańców przedstawia zupełnie inną oceną tej sytuacji.

- Mężczyzna ten ani razu nie był na placu zabaw i nie krzyczał tam na dzieci, ani razu nie wzywał policji na ten plac zabaw, robili to inni sąsiedzi którzy w obawie nie zabierają głosy w tej sprawie. Byłam na spotkaniu mieszkańców z dzielnicowym w tej sprawie więc moje informacje są prawdziwe, można je z łatwością sprawdzić u dzielnicowego. Ale po co, lepiej szykanować starszego człowieka, nie nazwał dzieci gnojami a słowo debil padło, lecz nie do dziecka a do matki która nie pilnując pociechy jeżdżącej na rowerze przy ulicy na pytanie do dziecka gdzie ma rodziców zrobiła potworna awanturę. Ludzie pozamykani są latem w mieszkaniach bez możliwości otwarcia okna, takie piski dobywają się z placu a zwrócenie uwagi kończy się awantura i obelgami - twierdzi andrychowianin.

AKTUALIZACJA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy