reklama

Gigantyczny efekt niedzielnej akcji #turbopomoc w Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.06.2021 07:30,
Głównym punktem programu były licytacje przejazdów sportowymi samochodami.
Gigantyczny efekt niedzielnej akcji #turbopomoc w Andrychowie

W niedzielę (30.05) do Andrychowa na kolejną edycję akcji #turbopomoc przyjechały setki miłośników szybkich samochodów. To impreza charytatywna, nastawiona na pomoc podopiecznym fundacji. Podczas tej edycji zbierane były pieniądze m.in. na rehabilitację 16 - letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu i został natychmiast sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Gwoździem programu były licytacje przejazdów sportowymi samochodami tj. Ferrari czy Lamborghini w fotelu pasażera, a także licytacje innych gadżetów tj. koszulki Jakuba Błaszczykowskiego i Sławomira Peszko z autografami, kombinezon polskich skoczków narciarskich z autografami czy fantów od Ekipy.

Efekty przeszły chyba najśmielsze oczekiwania organizatorów - zebrano 108 211,78 zł. Taka kwota zostanie przeznaczona dla potrzebujących.

Zobacz nasza relacja z niedzielnej akcji: Tłumy osób na akcji #turbopomoc. Miłośnicy szybkich fur i pomagania spotkali się w Andrychowie [FOTO]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy