Gdy pies złapie kleszcza. Porady Doktora Bady

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.03.2019 15:10,
Kleszcz u psa i co dalej?
Gdy pies złapie kleszcza. Porady Doktora Bady
Po raz kolejny odwiedzamy z kamerą przychodnię weterynaryjną Doktora Bady w Andrychowie. Tym razem z pytaniem: co zrobić jeśli po spacerze na skórze psa znajdziemy kleszcza?

Zobaczcie cenne wskazówki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wolfgang, 31.03.2019 16:28

Z sieci " Na zaproszenie toruńskiej rozgłośni do Częstochowy przybyło wielu gości, którzy zabrali głos przed tysiącami wiernych słuchaczy radia. Byli wśród nich m.in. Jarosław Kaczyński, Tadeusz Cymański czy piosenkarka Violetta Villas. Był również gość specjalny, którego szef rozgłośni Tadeusz Rydzyk zapowiedział krótko, acz bardzo serdecznie: "Kochani, jeszcze Murzyn"! I kontynuował ten dość specyficzny żart: - Boże, gdzieś ty się nie mył. Chodź no tu bracie... Ludzie, zobaczcie, on się nie mył wcale - mówił do tłumu jednocześnie z uśmiechem zachęcając misjonarza do zabrania głosu , a sam zainteresowany odparł z uśmiechem, iż "dziękuje za wszystko, co usłyszał i czego nauczył się w Polsce".

starymoher, 31.03.2019 06:58

To nie pies łapie kleszcza,to kleszcz łapie psa!