reklama

Galeria świątecznych choinek 2021 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.12.2021 13:20,
Przesyłajcie fotki swoich choinek.
Galeria świątecznych choinek 2021 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Choinka sztuczna czy „żywa”? W ostatnich latach coraz częściach w domach i mieszkaniach goszczą naturalne drzewa – te cięte i te w donicach. Ponad 100 takich choinek rozdaliśmy podczas naszej akcji w Andrychowie.

Pochwalcie się, prześlijcie zdjęcie swojej choinki, zamieścimy je w galerii.

Zdjęcia swoich drzewek, nieważne, prawdziwych czy sztucznych, przesyłajcie na adres: [email protected] lub poprzez nasz profil facebookowy

Galerię będzie aktualizować o nowe zdjęcia.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 25.12.2021 20:49

Jeśli chodzi o podobieństwa do przesłania Franciszka mam tyle do przekazania: tantiem nie pobieram;)

Archanioł Michał, 25.12.2021 20:46

I proszę taki cudowny prezent pod choinką : https://www.youtube.com/watch?v=v6ihVeEoUdo. Wczesnym popołudniem poleciał. I cała operacja nadania prędkości początkowej na odpowiedniej orbicie przebiegła pomyślnie. Dwa tygodnie :)

Archanioł Michał, 24.12.2021 14:34

Abyście "pod choinką" znaleźli POKORĘ - nie tą od synonimów: uległość, uniżoność, posłuszeństwo, czołobitność, serwilizm, ustępliwość, potulność, spolegliwość, ale tę od jej definicji: "świadomość własnej niedoskonałości". Nic piękniej nie otwiera na drugiego, na Świat niż pełne przeżycie i trwanie w pokorze. Zdrówko zaś konieczne by owo było przyjmowane z radością. Zdrówka i pokory. Amen.