Dziecko z przedszkola w Andrychowie z koronawirusem. "Wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury"

, MAGAZYN, Wiadomości, 31.08.2020 09:55, red
I co dalej?
Dziecko z przedszkola w Andrychowie z koronawirusem.

U progu nowego roku szkolnego, problemy w Przedszkolu nr 3 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Placówka była w ostatnim czasie cały czas czynna.

- W piątek otrzymaliśmy informację, że jedno z dzieci ma pozytywny wynik na koronawirusa. Od razu wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury. Dzieci i personel, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z naszym podopiecznym, przybywają na kwarantannie. Będą pobierane wymazy. Wszystkie pomieszczenia w przedszkolu zostały zdezynfekowane przez specjalistyczną firmę - usłyszeliśmy w poniedziałek w przedszkolu nr 3.

Dziecko, u którego zdiagnozowano koronawirusa, już od kilku dni nie chodziło na zajęcia, a piątkowa informacja z sanepidu była dla całej załogi przedszkola zaskoczeniem. Zapewniono nas, że przedszkole pracuje normalnie, a przestrzegane są w nim wszystkie niezbędne procedury sanitarne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy