reklama

Dzieci kochają gotować!

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.09.2020 09:33, PG
Warsztaty kulinarne zorganizowane przez stowarzyszenie z Sułkowic - Łęgu sprawiło dzieciom mnóstwo radości. A to jeszcze nie koniec!
Dzieci kochają gotować!

Stowarzyszenie Dajmy Dzieciom Radość z Sułkowic – Łęgu postanowiło w tym roku zorganizować cykl warsztatów kulinarnych dla dzieci. Pierwsze z nich odbyły się w minioną sobotę (19.09.).

Dzieci przygotowały 4 różne zdrowe pasty:

· z soczewicy i pieczonej papryki

· jajeczną z zieloną cebulką i twarogiem

· z tuńczyka

· kaszy jaglanej, papryki i suszonych pomidorów

Mali kucharze tworzyli też swoje zdrowe kanapki na tortilli , zbożowym chlebku Wasa oraz razowych rogalach. Było pysznie zdrowo kolorowo! Po degustacji dzieciaki zabrały swoje dzieła do domu aby pochwalić się rodzicom.

Gościem kolejnych warsztatów ma być szef kuchni z Restauracji Mickiewicza w Andrychowie.foto: stowarzyszenie Dajmy Dzieciom Radość

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy