reklama

Dwa kolejne konkursy na stanowiska dyrektorów w gminie Andrychów

, MAGAZYN, Wiadomości, 11.05.2022 09:46, red
Dwa kolejne konkursy na stanowiska dyrektorów w gminie Andrychów
Władze Andrychowa ogłosiły dwa kolejne konkursy na stanowisko dyrektorów placówek oświatowych podlegających pod magistrat. Tym razem chodzi o stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach oraz Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Metalowców w Andrychowie.

Wcześniej rozstrzygnięto już inne konkursy na stanowiska dyrektorów szkół, którym z końcem sierpnia kończy się kadencja:

Zmian nie będzie - na kolejną kadencję - d 1 września 2022 do 31 sierpnia 2027 roku - powołani zostali dotychczasowi dyrektorzy. W Sułkowicach Bolęcinie - Zbigniew Grabowski, w Sułkowicach Łęgu - Janusz Uznański, a w przedszkolu nr 3 - Agnieszka Gwiżdż.

Zmian nie ma również w CKZiU w Andrychowie ("Kotarbin"). Komisja konkursowa w Starostwie Powiatowym w Wadowicach jako kandydata na dyrektora wybrała dotychczasowego dyrektora Tomasz Bizonia. Teraz zarząd powiatu musi zatwierdzić tę kandydaturę.

Nikt nie przystąpił natomiast do konkursu na stanowisku dyrektora andrychowskiej "Bawełnianki".

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy