reklama

Druhny z OSP Przytkowice reprezentowały Polskę. Zajęły piąte miejsce na międzynarodowych zawodach [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.07.2019 11:47, INFORMACJA PRASOWA
Jest sukces
Druhny z OSP Przytkowice reprezentowały Polskę. Zajęły piąte miejsce na międzynarodowych zawodach [FOTO]
Dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Przytkowice występujące na Olimpiadzie Strażackiej CTIF 2019 odbywającej się w Martigny w Szwajcarii dzięki genialnemu występowi w klasyfikacji końcowej dziewcząt zajęły 5 miejsce. To najlepszy wynik z drużyn reprezentujących Polskę i największa niespodzianka całej imprezy, co zgodnie podkreślają uczestnicy i organizatorzy.

Tak doskonały wynik nie byłby możliwy bez determinacji, poświęcenia i wielomiesięcznych treningów dziewcząt z OSP Przytkowice. Wystarczy tylko dodać, że do tego występu dziewczęta przygotowywały się od początku roku.

Dziewczętom stworzono też bardzo dobre warunki do pracy, w ich występ zaangażowani byli najmocniej druhowie z OSP Przytkowice Wiesław, Robert, Stefan Rudeccy, a także Krzysztof i Andrzej Zmysłowscy oraz Krzysztof Studnicki z Never Average, dziewczęta już na miejscu mogły liczyć na grupę wiernych kibiców.
W zespole panuje rodzinna atmosfera, to też mieszanka różnych charterów i osobowości, jednak wszystkie dziewczęta łączy jedno były zdeterminowane do walki i osiągnięcia jak najlepszego wyniku, co im udało się znakomicie.

Skład Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Przytkowic „Złotek z Przytkowic”: Małgorzata Górecka, Amelia Jarguz, Zofia Szczęsny, Patrycja Pasternak, Aleksandra Rudecka, Sandra Maniek, Magdalena Wojnowska, Wiktoria Syrek, Marta Serwin, Milena Pamuła.

Międzynarodowe Spotkania Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Strażacka Olimpiada CTiF, rozpoczęła się niedzielę 14 lipca 2019 r. w Martigny w Szwajcarii wystąpiło na niej 56 zespołów, z 26 krajów.

Zobaczcie zdjęcia

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy