reklama

Dramatyczne chwile na stacji. Rozmawiamy z człowiekiem, który uratował dziecko [VIDEO]

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2021 15:00, DK / WB
Pan Piotr opowiada, jak wyglądała cała sytuacja. Czuje się bohaterem?
Dramatyczne chwile na stacji. Rozmawiamy z człowiekiem, który uratował dziecko [VIDEO]

Nasz wtorkowy news z nagraniem pokazującym, jak pracownik stacji paliw Moya w centrum Wieprza ratuje małą dziewczynkę, cytowały w ostatnich godzinach wszystkie czołowe portale informacyjne w Polsce, a do Wieprza zjechały stacje telewizyjne.


Dziś rozmawiamy z bohaterem całej sytuacji - panem Piotrem, który opowiada jak to wszystko wyglądało z jego perspektywy. A także ze świadkiem - panią Joanną. Z ich relacji wynika, że cała sytuacja wyglądała dosyć dramatycznie. Najważniejsze, że wszystko skończyło się szczęśliwie.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 02.06.2021 23:52

Niejaki "keny" wyznawco Tfuska, odnośnie Twoich gratulacji dla Pana Piotra to oczywiście przyłączam się do nich (mam nadzieję że gratulujesz szczerze a nie tylko po to żeby się do mnie przyczepić), co do drugiej części twojej wypowiedzi mogę tylko wytknąć ci Twój deficyt intelektualny tak jak zrobiłem to pod innym artykułem w którym również błysnąłeś "inteligencją"... Bardziej konkretnie się nie da.

keny, 02.06.2021 21:54

Brawo dla Pana Piotra!!!! Bez względu na to co się wydarzyło i jak to wyglądało to brawa dla tego Pana. Może niejaki ,,Barte,, napisze kilka słów na ten temat ??? Kopiować jest łatwo, a ironizowac jeszcze prościej...Konkrety działaczu pis.