reklama

Dosypało! Gdzie dzwonić z interwencją?

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.01.2022 08:10,
W sobotni poranek większość dróg utrzymanych jest "na biało".
Dosypało! Gdzie dzwonić z interwencją?
W nocy z piątku na sobotę w naszym regionie dosypało śniegu i w sobotni poranek większość dróg utrzymanych jest "na biało". Nic więc dziwnego, że kierowcy się denerwują.

- Czy Wy możecie napisać żeby drogowcy łaskawie wyjechali na drogi??? - pisał do nas w nocy jeden z kierowców z gminy Andrychów.

W gminie Andrychów sprawie zimowego utrzymania dróg lokalnych można kontaktować się z ZGK pod numerami: 33 875 37 20, 33 875 36 61 wewn. 2, kom. 537 752 191 , [email protected]

Zima powoli się rozkręca. Synoptycy wydają kolejne komunikaty:

Prognozowane są zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu i wiatrem o średniej prędkości od 20 km/h do 30 km/h, w porywach do 55 km/h, z północnego zachodu.
- informuje IMGW Kraków.

Spadnie także temperatura - w nocy z niedzieli na poniedziałek może być nawet kilkanaście stopni mrozu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jaskinek, 22.01.2022 13:48

Co z chodnikiem na ul.Beskidzkiej w Andrychowie!?Co roku chodnik nie do przejścia:(