reklama

Dom jak z bożonarodzeniowej bajki [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.01.2020 20:25, PG
Takie cuda w Kętach.
Dom jak z bożonarodzeniowej bajki [FOTO]

Najpiękniej ubrany dom na święta Bożego Narodzenia w Kętach znajduje się przy ul. Partyzantów na Podlesiu na posesji państwa Smolarków.

Sama choinka ma 30 metrów i ozdobiona jest tysiącami światełek, które zamontować musiała specjalna firma z wyciągiem. Na zewnątrz stoi także szopka. Niezliczone ilości iluminacji kosztowały pana Smolarka kilka tysięcy złotych. To właśnie on od trzech lat ozdabia swój dom świątecznymi ozdobami.

-Jest to najpiękniej ubrany dom w całej okolicy. – pisze do nas córka pana Jan Smolarka i przesyła zdjęcia. - Przygotowania tata zaczął już początkiem listopada. Naprawdę efekt jest zachwycający.

Trud i praca pana Jana została doceniona przez burmistrza gminy Kęty, który w ubiegłym roku i w jeszcze poprzednim przyznał mu nagrodę za najpiękniej ubrany dom w gminie Kęty.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy