reklama

Długi weekend. Niektóre urzędy będą zamknięte w piątek

, MAGAZYN, Wiadomości, 09.11.2021 13:10,
W czwartek 11 listopada wypada Święto Niepodległości i dzień wolny od pracy. Dlatego w piątek 12 listopada niektóre instytucje będą zamknięte.
Długi weekend. Niektóre urzędy będą zamknięte w piątek

W piątek nieczynne będzie m.in. w Starostwo Powiatowe w Wadowicach i wydział komunikacji w Andrychowie.

- Dzień 12 listopada 2021 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Wadowicach oraz Referatu Zamiejscowego Wydziału Komunikacji i Transportu w Andrychowie. Odpracowanie ww. dnia nastąpi 4 grudnia 2021 r. (sobota) - informuje starostwo.

Pracownicy Referatu Zamiejscowego Wydziału Komunikacji i Transportu w Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 12 listopada 2021 r. będą wykonywali pracę zgodnie z rozkładem czasu pracy obowiązującym w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, a pracownicy Referatu Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Zagospodarowania Przestrzennego w Andrychowie – zgodnie z rozkładem czasu pracy obowiązującym w Urzędzie Miejskim w Andrychowie.

- Za powstałe utrudnienia przepraszamy - informują władze powiatu wadowickiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy