reklama

Dantejskie sceny na parkingu

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.09.2021 11:55, DK
Jak tu wyjechać?
Dantejskie sceny na parkingu
Bardzo nerwowo jest w poniedziałek od rana na parkingu przed Urzędem Pracy i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Andrychowie przy ul. Włókniarzy w Andrychowie. Auta tłoczą się w kilku rzędach.

Samochody stoją zaparkowane bez ładu i składu w kilku rzędach, co uniemożliwia wyjazd tym, którzy zaparkowali tu wcześniej. Co chwilę dochodzi do kłótni pomiędzy kierowcami.

Od września podobne sytuacje powtarzają się regularnie. Na parkingu pozostawiają swoje samochody nie tylko pracownicy i klienci PUP czy OPS, ale też uczniowie pobliskiego technikum. Stan parkingu również pozostawia wiele do życzenia. Przydałby się remont i oznaczenie miejsc parkingowych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy