reklama

Czujniki powietrza na czerwono

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.12.2021 08:29,
Dziś powietrze fatalnej jakości.
Czujniki powietrza na czerwono
W regionie przybywa czujników, które na bieżąco przekazują informacje o jakości powietrza. To niestety, stale się pogarsza. Zwłaszcza wieczorami.

Odczyty z czujników można na bieżąco sprawdzać na stronie: https://map.airly.eu

W piątek (10.12) rano sytuacja nie była najlepsza. Przykładowo w Andrychowie na ulicy Krakowskiej czujnik PM10 wykazywał przekroczenie o 244%, a PM2,5 o 399%!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 13.12.2021 11:46

KRAKÓW: "W tym sezonie grzewczym każdy właściciel nieruchomości posiadający nadal piec na paliwo stałe zostanie skontrolowany przez strażników miejskich, bądź pracowników Wydziału ds. Jakości Powietrza UMK" - źródło Gazeta Krakowska z 13 grudnia 2021. ANDRYCHÓW: dzięki wójtowi i radnym w centrum miasta następują kolejne próby zadymiania miasta za pomocą palenia mokrym węglem, który się nie chce się nawet palić, w utrzymywanej przez Andrychowian ciepłowni, która ogrzewa zagraniczne markety i zakłady produkcyjne! WÓJT ŻAK DO DYMISJI ! RADNI ZŁOŻYĆ MANDATY ! Przestańcie nas truć za nasze pieniądze, aby inni mogli zarobić kosztem naszego zdrowia i z naszych podatków !!! Pani Alicjo RATUNKU !

Archanioł Michał, 10.12.2021 22:25

Czujniki powietrza na bordowo, organoleptycznie- nosem potwierdzam :( VIVA EKO HERO , VIVA ŻAK

FeelFree, 10.12.2021 09:47

Chciałbym tylko przypomnieć, że wójt Żak odebrał niedawno w imieniu Andrychowian tytuł EKO HERO... jeszcze bardziej "eko" będzie u nas po BUDOWIE SPALARNI. A najbardziej "eko" to dzięki spółce wójt&radni to jest ELEKTROCIEPŁOWNIA OPALANA WĘGLEM w centrum miasta,. Podsumowując - EKO Żak - 3 x TAK, albo fantasmagoryczno-polityczna ilustracja do bajki: "Prawda w przebraniu kłamstwa" na przykładzie Andrychowa.