reklama

Cztery dziewczyny z naszego regionu w finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego!

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.03.2022 13:00, eł

Wybrali je jurorzy i internauci. Która najpiękniejsza?

Cztery dziewczyny z naszego regionu w finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego!

W półfinale konkursu piękności Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 zmierzyło się 58 pełnych wdzięku dziewcząt. W tym gronie było też kilka mieszkanek naszego terenu. Cztery z nich czeka teraz walka o koronę najpiękniejszej Małopolanki.

Półfinałowa rywalizacja miała miejsce w Hotelu Swing w Krakowie. Zmagania pięknych nastolatek można było śledzić na żywo lub za pośrednictwem internetowej transmisji. Startujące w półfinale dziewczęta starały się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Dzięki głosom jurorów do finału konkursu piękności Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego dostały się trzy urocze dziewczyny z naszego regionu – szesnastoletnia Justyna Bartuś z Andrychowa, osiemnastoletnia Weronika Smaza z Bielan oraz jej rówieśniczka Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej. Czwartą finalistkę wybrali internauci.

Jak już pisaliśmy, trzy kandydatki z największą ilością głosów zdobytą w różnych formach głosowania internetowego oraz SMS-owego mogły liczyć na bezpośredni awans do finału. Jedną z nich jest piętnastoletnia Julia Maliborska z Podolsza.

Finalistek z całego województwa jest w sumie 30. Teraz każdą z nich czekają przygotowania do startu w czerwcowym finale konkursu.

Foto: Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego/Robert Kobylinski Photography

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy