reklama

Cukiernik z Andrychowa szokuje tortem

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.09.2021 14:55, red
Obyczajowa prowokacja?
Cukiernik z Andrychowa szokuje tortem

Jacek Stuglik z Andrychowa to uczestnik programu "Bake Off - Ale ciacho!". Od kilku lat prowadzi cukiernię w centrum miasta. Słynie z ciekawych i smacznych wypieków.

Wykonany niedawno na zamówienie tort może trochę szokować. Niektórzy sugerują nawet, że to może być "obyczajowa prowokacja".

- Czy Jacek Stuglik, mieszkająca w Andrychowie (pow. wadowicki) była gwiazda show kulinarnego TVP "Bake Off - Ale ciacho!" zerwał z wizerunkiem sympatycznego cukiernika i postawił na obyczajowe prowokacje? - pisze Gazeta Krakowska.

Jacek Stuglik podchodzi jednak do sprawy z dystansem:

- Oczywiście rozumiem że dla niektórych będzie to okropne, ale pamiętajcie punkt patrzenia kobiety, a punkt patrzenia mężczyzny jest inny i szczerze jako facet dla mnie bomba i robiąc go uśmiałem się nawet gdybym ja dostał takiego - komentuje Jacek Stuglik.

Internauci, którzy zamieścili pod zdjęciami komentarze, zdaje się że nic nie mają do tego typu kulinarnych kreacji.foto: facebook.com/jacek.stuglik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 15.09.2021 17:12

Szkoda że nie zrobił majtów w kolorowe paski - byłby taki trendy :-/