Co w trawie piszczy?

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.10.2018 10:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jesień to pora, kiedy znów zaczynają się prace związane z pielęgnacją ogrodów. To dobry moment, aby poznać lub przypomnieć sobie gdzie w okolicy można zaopatrzyć się w rośliny oraz artykuły.
Co w trawie piszczy?

Specjalnie dla Państwa powstał cykl filmów ‘’Co w trawie piszczy”, czyli rozmowy z wystawcami, którzy gościli podczas pierwszych Wielkich Targów Ogrodniczych w Mini Zoo w Inwałdzie dnia 2 i 3 maja 2018 r.

Rozmowę z wystawcami przeprowadza Ludmiła Dudek-Wieczorek - współorganizatorka i pomysłodawczyni Wielkich Targów Ogrodniczych oraz ogrodnik, architekt krajobrazu i właścicielka Gospodarstwa Dudek w Zagórniku (https://www.facebook.com/gospodarstwodudek/) oraz Katarzyna Guzdek - Menager Mini Zoo, a także współorganizatorka Wielkich Targów Ogrodniczych (www.facebook.com/KucykMiniZoo ; www.agrokucyk.pl) . Pierwszym Gościem jest Eryk Stus – właściciel Szkółki Krzewów Ozdobnych w Targanicach (https://www.facebook.com/STUSkrzewy/ ).

Rozmowy, które odbywają się w Kucyk Mini Zoo w Inwałdzie mają na celu wsparcie oraz ukazanie Państwu okolicznych przedsiębiorców ogrodników, rolników, właścicieli małych firm oraz rękodzielników.

Wspieramy lokalny rynek Małopolski i Śląska!


Bądź z nami na bieżąco – wejdź na: https://www.facebook.com/WielkieTargi/ i polub nas!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy