reklama

Ciepło, silny wiatr. A od środy zima?

MAGAZYN, Wiadomości, 01.02.2020 18:15, red
Są szanse na śnieg.
Ciepło, silny wiatr. A od środy zima?
Tak ciepłego stycznia dawno nie było, a luty rozpoczął się... jeszcze cieplej. W sobotę (1.02) w południe na termometrach było nawet +15 st. C. W kolejny dniach będzie już trochę chłodniej, ale również na plusie.

Będzie też wiał silny wiatr

- Prognozuje się wystąpienie w rejonach podgórskich silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 70 km/h, z kierunków zachodnich - czytamy w ostrzeżeniu wydanym przez Biuro prognoz Meteorologicznych IMGW Kraków.

Jeśli nic się nie zmieni, lekka zima w Małopolsce i na Śląsku pojawi się od środy (5.02). W dzień ma być w okolicach 0 st. C i zapowiadane są opady śniegu. Nie tylko w górach, gdzie trochę śniegu jest, ale także pod górami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy