reklama

Centrum Wolontariatu Maltańskiego otwarte w Andrychowie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 04.09.2021 11:30,
Z tej okazji w sobotę w Andrychowie odbywa się piknik maltański.
Centrum Wolontariatu Maltańskiego otwarte w Andrychowie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W sobotę (4.09) przed południem w Andrychowie oficjalnie otwarte zostało maltańskie centrum wolontariatu, prowadzone przez andrychowską filię Maltańskiej Służby Medycznej. Siedziba znajduje się w budynku przy ulicy Starowiejskiej 22b, na czwartym piętrze.

Uroczystość otwarcia zgromadziła wielu zaproszonych gości.

Po części oficjalnej, Maltańczycy zapraszają na się piknik pod hasłem MALTAŃSKI DZIEŃ PROFILAKTYKI ZDROWIA, który odbywa się obok krytej pływalni w Andrychowie. W programie pikniku znajdą się m.in. inicjatywy sportowe i kulturalne, porady dotyczące zdrowia fizycznego przygotowane przez wolontariuszy i strażaków Państwowej Straży Pożarnej.

Dla rodzin przygotowano konkursy wiedzy z zakresu podstawowej pierwszej pomocy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Będą również zajęcia z zumby, prowadzone przez instruktorów fitness

Podczas pikniku możliwe będzie oddanie krwi, zbadanie ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi a także skorzystanie z masażu regeneracyjnego.


foto: WB
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy