reklama

Bawełnianka z nowym dyrektorem

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.06.2022 15:50, DK
We wtorek (28.06) odbył się konkurs na nowego dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie, czyli andrychowskiej "Bawełnianki".
Bawełnianka z nowym dyrektorem
Nowym dyrektorem "Bawełnianki" został Marek Babik, nauczyciel j. angielskiego w szkole Gorzeniu. Marek Babik to nie tylko nauczyciel, ale i społecznik z olbrzymim poparciem w środowisku nauczycielskim.

Od września zastąpi na stanowisku dyrektora Grażynę Gwoździewicz, która sprawowała funkcję dyrektora przez jedną kadencję i nie przystąpiła do nowego konkursu.

W trakcie kadencji Grażyny Gwoździewicz szkoła bardzo się zmieniła, ale nie obyło się bez zgrzytów - sporo osób zwolniło się z pracy w ciągu kilku zaledwie lat. Sprawą zainteresował się nawet radny powiatowy Jacek Jończyk, który złożył wniosek do starosty wadowickiego o przeprowadzenie kontroli w Zespole Szkół nr 2 w Andrychowie.

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 (z którymi rozmawialiśmy) nie kryją radości ze zmiany na stanowisku dyrektorskim.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy