reklama

Bałkanica w wykonaniu Orkiestry Dętej w Roczynach w ramach GaszynChallenge [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 27.06.2020 11:20,
Kolejna odsłona popularnej akcji.
Bałkanica w wykonaniu Orkiestry Dętej w Roczynach w ramach GaszynChallenge [VIDEO]
Od pewnego czasu informujemy o akcji GaszynChallenge, do której w całej Polsce przyłączają się kolejne osoby. Tutaj chodzi nie tylko o wykonanie pompek, ale także o wpłatę pieniędzy na chore dzieci. Do akcji przyłączają się kolejne osoby, a my prezentujemy Orkiestrę Dętą z Roczyn.


Orkiestra z Roczyn działa jako Stowarzyszenie od 10 lat. Liczy 35 osób. Zapewnia oprawę muzyczną prawie wszystkich uroczystości państwowych, patriotycznych, gminnych, kościelnych na terenie gminy Andrychów. Często występuje również na terenie powiatu wadowickiego i w sąsiednich powiatach. W swoim repertuarze ma utwory klasyczne, rozrywkowe, jazzowe, jak i marsze i polki.

Przy Orkiestrze działa Młodzieżowa Szkółka gry na instrumentach dętych oraz zespół rozrywkowy eR Band. Dyrygentem, Kapelmistrzem Orkiestry jest znany pedagog muzyczny mgr Roman Marczyński.

Orkiestra Dęta OSP w Roczynach w tym roku obchodzi 150-lecie swojego istnienia. Więcej informacji znajdziecie na stronie Orkiestry: ww.orkiestra.roczyny.pl lub https://m.facebook.com/OrkiestraRoczyny

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy