reklama

Bal charytatywny dla ciężko chorej Ani z Bulowic

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.01.2019 19:00, PG
Anna prosi o pomoc, bo jak mówi, musi zrobić wszystko by jej dzieci miały mamę.
Bal charytatywny dla ciężko chorej Ani z Bulowic

Anna Poparda z Bulowic to mama trójki dzieci - Tomka (8 lat), Hani (6 lat) i Zosi (4 lata). Wraz z mężem Krzyśkiem tworzą wspaniałą rodzinę. W maju ubiegłego roku u 33 – letniej Anny zdiagnozowano raka jajnika. Lekarze zdecydowali o wycięciu jajnika, potem przeprowadzono kolejne operacje a Anna została poddana chemioterapii.

We wrześniu, po czwartej chemii, nadszedł kolejny cios… Przerzuty.

Wraz z mężem zaczęli szukać ratunku i trafili do specjalisty w Warszawie, który leczył m.in. w Japonii. Innowacyjna metoda polega na zabiegach prądem, który rozbija guzy i na wlewach dożylnych, które mają za zadanie zabijać komórki rakowe. Do tego Anna musi przyjmować całą gamę suplementów, by wzmacniać swój układ odpornościowy i mieć siłę na walkę z chorobą. Miesięczny koszt leczenia sięga 10 tys. zł. Poza tym wciąż poddawana jest chemioterapii.

Anna prosi o pomoc, bo jak mówi musi zrobić wszystko, by jej dzieci miały mamę.

Grupa przyjaciół Ani postanowiła zorganizować dla Ani bal charytatywny, którego dochód w całości zostanie przekazany na indywidualne konto Anny w Fundacji „Znajdź pomoc”, której jest podopieczną.


Wpłaty na rzecz Ani

FUNDACJA „ZNAJDŹ POMOC” (UNITED WAY POLSKA)

Nr konta: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252, ING BANK ŚLĄSKI

Tytułem: ANNA POPARDA – DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA

1 procent podatku:

FUNDACJA „ZNAJDŹ POMOC”, KRS 0000414091

Cel szczegółowy: ANNA POPARDA


źródło: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy