reklama

Autobusy w Andrychowie kursują jak w zegarku?

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.09.2022 07:35, NEWSY CZYTELNIKÓW
Lepiej na to nie liczyć.
Autobusy w Andrychowie kursują jak w zegarku?
Na przystankach są rozkłady jazdy, na niektórych - znajdują się nawet tablice interaktywne, które powinny wskazywać dokładną godzinę przyjazdu autobusy. Ale nie zawsze komunikacja gminna w Andrychowie funkcjonuje "jak w zegarku".

I tym razem wcale nie chodzi o spóźnienia! Jak informują nas mieszkańcy, ostatnio regularnie zdarza się, że autobusy przyjeżdżają przed czasem. Kto się spóźni, choć minutkę - nie pojedzie, bo autobus... już pojechał.

Tak jak na zdjęciach nadesłanych przez mieszkańca. Autobus miał być o 6:47, a był 2 min wcześniej. Niedoszły pasażer mógł mu tylko pomachać.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

DlugiLolek18cm, 29.09.2022 13:52

A można tak parkować na chodniku ???

andry_chowianka, 29.09.2022 08:12

Jeżdżą jak chcą, szczególnie kurs 20:01 z WsW. Ostatnio przez cały tydzień jeździli 19:50, to już jest 11 minut przed czasem, również można im pomachać. Zwrócenie uwagi kierowcom nic nie daje.

NIE bo NIE, 29.09.2022 06:47

Nie ma obowiązku korzystania, nie pasuje Panu są nogi ! Tylko narzekać, beczeć, stękać ... Miasto kretynów myślących że wszystko się należy.