reklama

Armia Oliwiera ma nowe wyzwanie - pomóc małej Zosi

MAGAZYN, Wiadomości, 31.12.2022 08:10, red, foto: facebook
W piątek świętowano sukces zbiórki dla Oliwiera, ale wolontariusze mają już nowy cel na nowy rok - zebrać wiele mln na leczenie Zosi.
Armia Oliwiera ma nowe wyzwanie - pomóc małej Zosi
W piątek (30.12) wieczorem odbyło się oficjalne świętowanie, podziękowanie i podsumowanie akcji zbiórki wielkich funduszy - 10 mln zł - na leczenie chorego na SMA Oliwiera z Wadowic. Chłopczyk 5 stycznia skończy roczek i dzięki zebranym pieniądzom będzie mógł zostać poddany kosztownemu leczeniu lekiem Zolgensma.


W piątek wieczorem przed domem chłopczyka zebrali się wolontariusze skupieni w "Armii Oliwiera", bez których zaangażowania w ostatnich miesiącach nie byłoby tego wszystkiego.

- Kochani, dziękuję wam z całego serca, za to że pomogliście, nam, Oliwierkowi i spełniliście jego i nasze najważniejsze marzenie w życiu. Zebranie takiej kwoty, to naprawdę jest nie do uwierzenia. Brak mi słów, jesteście wielcy - mówił tata dziecka, Artur Koman.

I choć "Armia Oliwiera" osiągnęła sukces, bo dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu, udało jej się doprowadzić do zebrania gigantycznej kwoty, to wolontariusze nie kończą pracy. Teraz w ten sam sposób będą wspierać drugie chore na SMA dziecko w powiecie wadowickim - Zosię za Skawinek k. Lanckorony, która również potrzebuje 10 mln zł na leczenie.

Licytacje będą przebiegać na grupie: Armia Oliwera wspiera Zosię

Wpłat poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak

Piątek wieczorem, przed domem Oliwiera.foto / video: facebook

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy