reklama

Apel o pomoc dla Antosia z Andrychowa

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.01.2021 12:00,
Zamieszczamy list rodziców małego chłopczyka z Andrychowa.
Apel o pomoc dla Antosia z Andrychowa


Jesteśmy rodzicami dzielnego czterolatka, który codziennie mierzy się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Ciało Antosia nie pozwala mu samodzielnie siedzieć, czy utrzymać zabawki, jednak doskonale rozumie co się wokół niego dzieje i świetnie rozwija się pod względem intelektualnym. Każdy kto go zna na pewno potwierdzi, że jest to niezwykle radosny i wiecznie uśmiechnięty chłopczyk :)


Jego rozwój uzależniony jest od żmudnej rehabilitacji i terapii, które dają mu ogromne korzyści. Niestety pomoc od Państwa jest znikoma. Nie możemy nawet liczyć na pomoc od miasta w kwestii dowozu syna na zajęcia rewalidacyjno -edukacyjne, a żeby mógł z nich korzystać, pokonujemy 80km dziennie. Wszystkie specjalistyczne sprzęty i zajęcia rehabilitacyjne finansujemy dzięki dobrym ludziom, którzy pamiętają o nas przy rozliczaniu PIT i przeznaczają 1% swojego podatku dla naszego synka Antosia.


Również w tym roku chcielibyśmy prosić o Państwa 1%, należy wpisać w Pit KRS 0000037904, a w rubryce cel szczegółowy: 31569 PASZYŃSKI ANTONI i zaznaczyć „wyrażam zgodę”

Dziękujemy,

Rodzice Antosia

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy