reklama

Andrzejkowy turniej strzelecki. Wiadomo kto wygrał

, MAGAZYN, Wiadomości, 05.12.2019 14:03, INFORMACJA PRASOWA
Na czele andrychowianie.
Andrzejkowy turniej strzelecki. Wiadomo kto wygrał

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach odbył się "ANDRZEJKOWY TURNIEJ STRZELECKI – WADOWICE 2019", który zorganizował Region IPA Wadowice przy współpracy z wadowicką komendą oraz gospodarzem obiektu tj. Dyrekcją CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Do turnieju zaproszone zostały drużyny szkół średnich z powiatu oświęcimskiego, suskiego i wadowickiego. W turniejowe szranki stanęli zawodnicy ośmiu drużyn z Andrychowa, Oświęcimia i Wadowic. Uczestnicy turnieju rywalizowali w strzelaniu w 2 turach z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper 4,5 mm na dystansie 10 m, postawa stojąca .

Organizację turnieju zapewnili funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz członkowie Regionu IPA Wadowice.

Wyniki indywidualne turnieju wyglądały następująco:


Wynik rywalizacji drużynowej:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycon, 05.12.2019 18:40

Na 10 metrów? Poważnie?Kamieniem jakbym rzucał to mam same dychy i to z zamkniętymi oczami...