reklama

Andrychowski Klub Łączności z sukcesami. Docenił ich też burmistrz [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 26.03.2019 17:20, PG
Klub Łączności z wizytą w urzędzie miasta.
Andrychowski Klub Łączności z sukcesami. Docenił ich też burmistrz [FOTO]

We wtorek (26.03.) w urzędzie miasta w Andrychowie swoją małą uroczystość miał Klub Łączności „DELTASP9KUP. Klubowicze przy popołudniowej kawce spotkali się z wiceburmistrzem Wojciechem Polakiem oraz przedstawicielami Ligii Obrony Kraju.

Wiceburmistrz przekazał klubowi list gratulacyjny w związku ze zdobyciem tytułu Mistrza Polski w paśmie fal ultrakrótkich (UKF), tytułu Wicemistrza Polski w paśmie fal krótkich (KF) w 12 Otwartych Mistrzostwach Polski Radiostacji Klubowych i Indywidualnych oraz tytułu Wicemistrza Polski w Oficjalnych Mistrzostwach Polski.

Z kolei zarząd główny Ligii Obrony Kraju wręczył na ręce prezesa i wiceprezesa puchary i medale za zawody organizowane w 2018 roku.

Niedawno nowym prezesem klubu został Roman Ćwiartka a wiceprezesem Stanisław Król (od początku w klubie). Warto zaznaczyć, że klub działa na terenie Andrychowa od 28 lat! Spotkanie to było potwierdzeniem dobrej współpracy włodarzy miasta i klubu.

Klubowiczów można odwiedzić w każdy czwartek w godz. 17:00-20:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Starowiejskiej 22 w Andrychowie lub na facebookowym fanpagu: link.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bogdan, 27.03.2019 21:21

Tu jest cala prawda dlaczego z klubu po tylu latach ludzie odeszli Ostatniemu prezesowi co przez kilkanascie lat robił dla klubu wszystko po jego odejściu zamalowali mu twarz na bilbordzie ktory byl rozwieszony w listopadzie na spotkaniu z harcerzami Tak klub szanuje historię ludzi którzy tyle lat tam pracowali,poświęcili czas pieniądze zdrowie. ponizej linki do dwoch zdjęć gdzie zamalowali twarz oraz czlonkow klubu uczestniczących na tym spotkaniu. https://obrazki.elektroda.pl/1354178400_1553714085.png https://obrazki.elektroda.pl/5518679000_1553714259.png

Wandosu, 27.03.2019 20:24

Gdzie jest polowa ludzi z tego klubu którzy zawsze od kilkunastu lat byli na zdjęciach co rocznych.