reklama
reklama

Andrychowski finał Szlachetnej Paczki. Obdarowano 31 potrzebujących rodzin [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 14.12.2021 14:41, DK
11 i 12 grudnia odbył się finał wielkiej dobroczynnej akcji, która od lat organizowana jest przy współudziale ABS Banku Spółdzielczego w Andrychowie.
Andrychowski finał Szlachetnej Paczki. Obdarowano 31 potrzebujących rodzin [FOTO]

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny, organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

W akcję angażuje się rok rocznie mnóstwo wolontariuszy i darczyńców. Ci ostatni dostarczają paczki, które są następnie składowane w siedzibie ABS Banku Spółdzielczego w Andrychowie i stamtąd dostarczane samochodami do potrzebujących.

W tym roku paczki zostały dostarczone do 31 rodzin z Andrychowa i okolic. Wartość tych kilkudziesięciu paczek to aż 250 000 zł!

- Dziękujemy władzom i pracownikom ABS Bank Spółdzielczy za ciepłe przyjęcie i stworzenie jedynego w swoim rodzaju magazynu Szlachetna PACZKA! Dziękujemy wolontariuszom na magazynie, także naszym wspaniałym kierowcom - Strażnikom Miejskim z Andrychowa, Arkowi i firmie Smol - Drew, Mateuszowi i Zygmuntowi za rozwożenie paczek do rodzin i okazaną nam i rodzinom serdeczność! Duże brawa przede wszystkim dla całej ekipy wolontariuszy za ogrom ich pracy, bo Szlachetna Paczka nie dzieje się tylko w jeden weekend w roku - mówi Justyna Janas z Szlachetnej Paczki Andrychówfoto: Karolina Fryt

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 14.12.2021 18:17

"Obradowano 31 potrzebujących..." ??? Najpierw przeczytałem "Obrabowano" ... ;-)