reklama

Akcja edukacyjna na ulicach Andrychowa [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.04.2019 12:45,
Z okazji Światowego Dnia Autyzmu.
Akcja edukacyjna na ulicach Andrychowa [FOTO]
Z inicjatywy stowarzyszenia "Otwórzmy Drzwi na Świat" we wtorek (2.04) w Andrychowie została zorganizowana akcja edukacyjna dotycząca autyzmu z okazji Dnia Autyzmu który obchodzony jest właśnie 2 kwietnia każdego roku.

Jak mówi Patrycja Kołodziejczyk, prezes stowarzyszenia, takie akcje są potrzebne nie tylko w gminie Andrychów, ale i w całej Polsce. Autyzm dotyka coraz większe grono społeczeństwa.

- Pokazując problem tej niepełnosprawności solidaryzujemy się z rodzinami dotkniętymi autyzmem. W akcji uczestniczyli wolontariusze, uczniowie ZDZ Andrychów. A także mieszkańcy gminy - mówi Patrycja Kołodziejczy.

Pomysłodawcą akcji jest stowarzyszenie "Otwórzmy Drzwi na Świat", a przeprowadzono ją we współpracy z uczniami Zespołu Szkół ZDZ Andrychów, a parterem akcji jest Dinolandia.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy