AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI poszukuje wolontariuszy do kolejnej edycji programu.

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.09.2019 11:28, OGŁOSZENIE
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI poszukuje wolontariuszy do kolejnej edycji programu.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI poszukuje wolontariuszy do kolejnej edycji programu. Od tego, ilu znajdziemy wolontariuszy, zależy skala pomocy, z jaką dotrzemy do dzieci. Wolontariusz może zyskać nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z działaniami projektowymi, organizacją wydarzeń, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oprócz tego każdy Wolontariusz ma okazję poznać nowych ludzi o podobnych wartościach i nawiązać szereg znajomości z instytucjami czy firmami. Także w gminie Andrychów można zostać wolontariuszem Akademii Przyszłości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji o możliwości zgłoszenia na www.superw.pl oraz u Lidera Kolegium w Andrychowie tel. 886651591.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy