reklama

A trawy coraz wyższe.... [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.07.2019 10:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
W tym roku ten problem wyjątkowo denerwuje mieszkańców gminy Andrychów.
A trawy coraz wyższe.... [FOTO]
- Chciałbym, aby w końcu ktoś zajął się stanem traw na wioskach w Andrychowie, ponieważ nikt nie interesuje się czy trawa została wykoszona czy nie, a w urzędzie słyszymy tylko, że trawy są koszone i tak od miesiąca. W końcu firmy biorą za to pieniądze - pisze do nas jeden z mieszkańców i przesyła zdjęcia.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Anty , 10.07.2019 23:30

Fakt trawy na wnioskach sa nie pokoszone ciekawe czy to oszczędności w gminie czy firma ktura kosi poszła na skróty . Ciekawe też jaki będzie efekt tego posta czy ktoś w gminie zareaguje czy jak zwykle temat będzie zapomniany przez władze i zamieciony pod dywan jak to zwykle bywa . Fajnie ze przynajmniej mamnewsa interesuje sie dobrem mieszkańcow .

",,**,,", 10.07.2019 15:30

Fakt karygodne i skandaliczne koszenie traw w całej gminie Andrychów.