60 tys. zł na naprawę fontanny w centrum miasta

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.08.2019 10:00, PG
Czy uda się ją uruchomić jeszcze w te wakacje?
60 tys. zł na naprawę fontanny w centrum miasta

W te wakacje fontanna na placu Mickiewicza niestety nie cieszyła mieszkańców. Okazuje się, że instalacja jest uszkodzona a jej naprawa to naprawę spory koszt. Radni na ostatniej sesji przeznaczyli aż 60 tys. zł na jej remont. Miejmy nadzieję, że jeszcze w te wakacje uda się uruchomić.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 10.08.2019 14:41

Natychmiast zlikwidować tą śmieszną fontannę, niech sobie Pietras zabierze do ogródka!!!!!!!! I pytanie kiedy wreszcie zostanie wprowadzony zakaz wyjazdu i parkowania na Mickiewicza??????? Okoliczni sprzedawcy parkuja samochody i stoją od 8 do 17.30!!!!!!!!!!!! Niby zakaz jest a wszyscy to maja w dupie!!!!! Kierowcy, policja i straz miejska???? Kiedy likwidacja tych zbytecznych służb pod nazwą straż miejska????? Kompletnie ich nie widac,dawniej pilniwali kaczek na stawie,teraz nie ma ani kaczek ani kajaków ani nawet stawu. A radni nieroby nic nie robia. A niektórzy poszli sobie z nudow na pielgrzymke i udaja katolikow!!!!!!!!!!!!