reklama
reklama

100. urodziny pani Zofii. Jaka jest jej recepta długowieczność? [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2019 12:30, INFORMACJA PRASOWA
100. urodziny pani Zofii. Jaka jest jej recepta długowieczność? [FOTO]
Niecodzienną uroczystość obchodziła Zofia Stawowy z Barwałdu Górnego. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka w dniu dzisiejszym, 13 maja ukończyła 100 lat!

Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusz Wilk oraz przedstawiciele KRUS Wadowice, którzy przekazali moc życzeń. List gratulacyjny i życzenia przesłał również premier Mateusz Morawiecki i wojewoda Małopolski Piotr Ćwik.

Pani Zofia od urodzenia mieszka w Barwałdzie Górnym urodziła sześcioro dzieci, jednego syna i pięć córek, doczekała się też 11 wnuków i 11 prawnuków i dwóch praprawnuków. Całe swoje życie ciężko pracowała na gospodarstwie rolnym, przed 40 laty owdowiała. Do dnia dzisiejszego nie traci jednak pogody ducha, jest otoczona kochającą rodziną w domu wypełnionym miłością.

Jak mówią o Jubilatce najbliżsi, to właśnie praca, pogodne usposobienie, modlitwa, aktywność i opieka osób najbliższych jest receptą na długowieczność.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy