reklama
reklama

Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 13.06.2024 11:47,
Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Małopolski.
Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę
Stowarzyszenie SOŁA z Kęt zaprosza wszystkich chętnych mieszkańców Małopolski do udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Małopolska zatrzymana w kadrze”.


Organizatorzy informują:

- Nie stawiamy ograniczeń wiekowych – każdy kto mieszka na terenie Małopolski może wziąć udział w Konkursie.
- Nie ograniczamy poruszanych przez uczestników tematów – jedyny wymóg to, aby zdjęcie pokazywało piękno naszego regionu Polski.
- Zapraszamy do szerokiego otwarcia oczu, utrwalenia tego, co Was zachwyci i przesłania do nas drogą mailową trzech fotografii na adres: [email protected]

Jury wybierze spośród nadesłanych prac zwycięzców, których prace zostaną wystawione w Miejscu Aktywności Mieszkańców Kęty Rynek 13. Każdy z uczestników może umieścić jedno samodzielnie wykonane przez siebie zdjęcie naszym fanpage Stowarzyszenia Soła.Internauci ocenią, które zdjęcie jest najlepsze, poprzez głosowanie (lubię to) pod każdym zdjęciem.

Przewidujemy nagrodzenie autora zdjęcia wybranego przez internautów oraz trzech autorów zdjęć wybranych przez jury konkursowe. Łączna pula nagród rzeczowych to ponad 3000 zł. Czekamy na Wasze prace do 1 października 2024 r.

- informuje stowarzyszenie SOŁA.

Szczegółowy regulamin konkursu będzie dostępny na naszej stronie internetowej: www.stowarzyszeniesola.pl oraz na fanpage facebook Stowarzyszenia Soła:
www.facebook.com/stowarzyszeniesola

Konkurs jest organizowany w ramach Otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2024roku pn. „Mecenat Małopolski – I edycja”.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy