Zaproszenie na Mikołaja w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.11.2019 11:11, INFORMACJA PRASOWA
Zaproszenie na Mikołaja w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie

Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat zaprasza na bezpłatną Mikołajkową Zabawę Integracyjną, która odbędzie się 6 grudnia w MDK Andrychów.

- Zapraszamy dzieci 6 grudnia 2019 na godz. 17.30 do sali kameralnej, na integracyjną zabawę połączoną ze spotkaniem ze Świętym Mikołajem oraz spotkaniem rodziców przy kawie i słodkościach. Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na Naszą kolejną integracyjną imprezę, co Nas niezmiernie cieszy -zapraszamy do rezerwacji miejsc na integracyjną zabawę Mikołajkową. Trzeba się będzie trochę napracować, żeby go tutaj ściągnąć,ale dzieciaczki jak zawsze,z pewnością świetnie sobie poradzą. Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona - informują organizatorzy.

Harmonogram imprezy:

17:30 Rozpoczęcie imprezy
- gry, zabawy (min.chusta animacyjna )
- świąteczne malowanie twarzy
- praca w grupach mikołajkowa

18;30 Wizyta św.Mikołaja
- rozdawanie prezentów
- czas na pamiątkowe zdjęcia indywidualne
- czas na pamiątkowe zdjęcie grupowe

19:00 Zabawa taneczna
- uroczyste rozpoczęcie części tanecznej
- tańce integracyjne
- tańce animacyjne
- czas na tańce luźne już w zgranym zespole

- gry, zabawy (również na koniec, żeby dzieci przed wyjściem ochłonęły po zabawie)

Oprócz tego przygotowano coś specjalnego dzięki firmie Profil Szkolenia BHP Angelika Rajda-Tasior. Będą to specjalne warsztaty dla dzieci, aby mogły poczuć się jak MALI RATOWNICY - mali specjaliści. Dzieci pod czujnym okiem pani ratownik będą mogły nauczyć się praktycznej umiejętności udzielania pierwszej pomocy (opatrywanie ran, ćwiczenia na fantomie). Zostaną zapoznane ze sprzętem ratującym życie i numerami alarmowymi.

Organizatorzy zastrzegają również , iż podane godziny i kolejność mogą oczywiście ulec zmianie na miejscu z uwagi na charakter imprezy i dostosowanie jej pod dzieci niepełnosprawne, w tym szczególnie dla dzieci w spektrum autyzmu .

Całość imprezy,wszystkie atrakcje będą prowadzone dzięki firmie animacyjnej -wybranej specjalnie pod Państwa dzieci .

Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci wzięły udział w spotkaniu, organizatorzy proszą o pilny kontakt za pośrednictwem strony ttps://www.facebook.com/otworzmydrzwinaswiat/ , na maila; [email protected] najpóźniej do 29 listopada.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy