X edycja Targów Ślubnych w ParkHotel Łysoń ****

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.11.2019 10:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już od 10 lat organizujemy wspaniałe Targi Ślubne! Serdecznie, zapraszamy na X edycję Targów Ślubnych!
X edycja Targów Ślubnych w ParkHotel Łysoń ****

Nasze Targi Ślubne skierowane są przede wszystkim do Narzeczonych i ich rodzin! Przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z trendami panującymi w modzie ślubnej, a także poznają praktyczne porady dotyczące organizacji wymarzonego przyjęcia.

Co roku nasze sale wystawowe wypełniają profesjonalne firmy, które pomagają Młodym Parom dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego.

Również w tym roku przyszłe Pary Młode będą mogły zapoznać się z ofertą firm z branży ślubno-weselnej i poznać:

• profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
• niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
• przepiękne suknie ślubne
• oryginalne wzory obrączek ślubnych oraz biżuterii,
• wyjątkowych barmanów,
• wspaniałe zespoły muzyczne
• eleganckie samochody dla Młodej Pary,
• znakomite potrawy weselne

Niewątpliwie największą atrakcją targów będzie z pewnością konkurs dla przyszłych Par Młodych w którym do wygrania będzie WESELE GRATIS!
Każda przyszła Para Młoda, która szuka swojej wymarzonej sali weselnej, może wygrać w naszym hotelu organizację wesela całkowicie GRATIS. Wystarczy wypełnić ankietę na targach oraz być obecnym na losowaniu. Każdy może wygrać :)


Targi Ślubne w ParkHotel Łysoń&SPA**** są jedyną okazją, aby w jednym miejscu i czasie zebrać informacje, niezbędne przed organizacją wesela!

Bądźcie z nami w niedzielę, 24 listopada!


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy