Wystawa Wadowickiego Środowiska Artystycznego już w październiku. Zostały ostatnie dni na zgłoszenia

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.09.2020 11:00, PG
Wadowickie Centrum Kultury po raz szósty na przestrzeni minionych 25 lat zaprasza na przekrojową wystawę plastyczną „Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020”. Do 14 września, amatorzy sztuk plastycznych oraz profesjonaliści związani z Wadowicami mogą zgłosić swoje prace. Wernisaż wystawy odbędzie się już 9 października.
Wystawa Wadowickiego Środowiska Artystycznego już w październiku. Zostały ostatnie dni na zgłoszenia

Wadowickie Środowisko Artystyczne to zbiorowa wystawa prac artystów związanych z Wadowicami. Co pięć lat WCK zaprasza twórców do dzielenia się swoimi dokonaniami z różnych dziedziny sztuki. W poprzedniej edycji, do udziału w wystawie zgłosiło się aż pięćdziesięcioro artystów - malarzy, rzeźbiarzy, rysowników, grafików, a w latach późniejszych również fotografików.

„Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich twórców, zarówno „weteranów” naszych wystaw jak i tych, którzy dotąd mieli mało okazji do publicznej prezentacji swojej twórczości lub nie mieli jej wcale. Naszym pragnieniem jest pokazanie różnorodności technik, stylów oraz sposobów interpretacji sztuki. Pragniemy też dać możliwość zaprezentowania swojego dorobku ludziom młodym, ich artystycznej wizji współczesnego świata.” – mówią pracownicy WCK

Wystawa będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania swoich prac oraz dorobku artystycznego, ale także stworzy możliwość wzajemnego poznania oraz integracji środowiska twórców związanych z Wadowicami.

Warunki udziału w wystawie oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury. Prace można dostarczać do 14 września 2020 r. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 730 258 019.

INFORMACJA PRASOWA WCK WADOWICE

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy