reklama

Wyniki VI Konkursu Wokalnego ŚPIEWANKA w wersji on-line

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.04.2021 07:00, INFORMACJA PRASOWA
Centrum Kultury i Wypoczynku oczarowane wysokim poziomem wszystkich występów.
Wyniki VI Konkursu Wokalnego ŚPIEWANKA w wersji on-line

W roku poprzednim forma on-line tego konkursu była nowością, a dziś już wszyscy świetnie ją znają! Konkurs spotkał się z bardzo dobrym odbiorem, o czym świadczy liczba nadesłanych prezentacji – do CKiW w Andrychowie wpłynęło aż 107 filmów od utalentowanych wokalistek i wokalistów z całego kraju (66 uczestników)! Tegoroczną edycję zdecydowanie zdominowały dziewczęta – 59 zgłoszeń.

Uczestnicy oceniani byli przez Jury w trzech grupach wiekowych: I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych (21 zgłoszeń), II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych (19 zgłoszeń), III – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych (26 zgłoszeń).

28 kwietnia 2021 r. Jury – w składzie: Jerzy Górka (przewodniczący), Kinga Rusinek oraz Agnieszka Kołacz – dokonało oceny przesłanych prezentacji i – po burzliwych obradach – przyznało następujące nagrody i wyróżnienia… zapraszamy do obejrzenia filmu!

Film zawiera:
– wyniki konkursu (odczytanie protokołu Jury),
– zwycięskie prezentacje konkursowe (laureaci I, II i III miejsc w poszczególnych grupach wiekowych).


Jury podkreśliło wysoki i wyrównany poziom uczestników konkursu. Tegoroczne prezentacje były oryginalne, zarówno pod względem doboru repertuaru, jak i sposobu wykonania utworów. Jury, oceniając, zwracało szczególną uwagę na autentyczność przekazu i walory wokalne. Liczny udział, jak również ogólnopolski zasięg konkursu stanowią o potrzebie popularyzowania i kontynuowania tej imprezy.

Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY! Życzymy Wam wielu sukcesów i przede wszystkim – pozostańcie wierni swojej pasji!

Organizator: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie / Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy