reklama

Wygraj bilety na spektakl iluzji! Konkurs

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.07.2020 16:15,
CZARODZIEJ, KONCERTY, BILETY DO AQUAPARKU 50% TANIEJ – TAK WYGLĄDA LIPIEC NA KOCIERZU.
Wygraj bilety na spektakl iluzji! Konkurs

Lipiec to czas eventów przy Kocierz Hotel&SPA. Za nami #turbopomoc teraz czas na szczyptę magii oraz szczyptę muzyki.

SZCZYPTA MUZYKI – to nowa seria koncertów plenerowych. Widzimy się na tarasie widokowym – najpiękniejszym punkcie widokowym Kocierza. Co najważniejsze – pogoda nie pokrzyżuje naszych planów – w przypadku deszczu przenosimy event do K2.

- 17 lipca ( piątek ) Szczypta muzyki – Jutuber

Jutuber w warstwie muzycznej łączy tłusty blues z funkiem, alt-rockiem i elektroniką, zaś w warstwie tekstowej bezpardonowo i nierzadko kąśliwie opisuje mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne.

- 24 lipca ( piątek ) Szczypta muzyki – Krzysiek Płonka

Jeśli bliska Wam jest twórczość Korteza, Podsiadły czy Chet'a Faker'a, to musicie być z nami! To będzie wieczór wypełniony klimatycznymi coverami Krzyśka.

https://www.facebook.com/HotelKocierz/videos/640599236527108/

SZCZYPTA MAGII - SPEKTAKL ILUZJI DLA CAŁEJ RODZINY

- 19 lipca (niedziela) – Spektakl iluzji dla całej rodziny – Sebastian Grabowski ( Mistrz Polski, uczestnik Mam Talent – koszt biletu dla Gości hotelowych – 34 zł/os

Jak wygrać bilety?

Napisz w komentarzu pod postem magiczne zaklęcie, które zawsze działa na Twoje dzieci lub pozostałych domowników To najśmieszniejsze wybierzemy już w piątek do godz. 15:00. Zwycięzca wygrywa 2 bilety na spektakl.

BILETY DO AQUAPARKU 50% TANIEJ

Przechodząc duży park linowy na Kocierzu ( park + tyrolka ), odbierasz voucher rabatowy 50% na wejściówkę do Aquaparku na Kocierzu.

Do zobaczenia!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy