reklama

Wrócili z głównymi nagrodami a teraz wystąpią na Nocy Teatrów w WCK

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.04.2018 11:30,
Wrócili z głównymi nagrodami a teraz wystąpią na Nocy Teatrów w WCK

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na drugą odsłonę Nocy Teatrów. Już 7 kwietnia wszyscy miłośnicy teatralnych wrażeń i nieprzespanych nocy będą mieli okazję zobaczyć aż trzy spektakle – między innymi nagradzany na ogólnopolskich festiwalach teatralnych spektakl #allONE Teatru Sokół.

#allONE jest opowieścią o młodym człowieku, który - jak obecnie wielu jego rówieśników - postanawia rozpocząć karierę blogera. Splendor, fejm i sława coraz częściej okazują się być jedynym sposobem na "odnalezienie siebie". To właśnie ta zabawna, wzruszająca i niezwykle krytyczna opowieść przyniosła Sokołom Główną Nagrodę na XVIII Festiwalu Teatrów „Marcinek” oraz Grand Prix i Nagrodę Publiczności na XV Ogólnopolskich Młodzieżowe Zatargi z Teatrem.

Niewątpliwą gratką dla wielbicieli przedstawień humorystycznych i kabaretowych będzie spotkanie z Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Grupa przeniesie widzów do świata, w którym dowcip łączy się z chłopięcą nostalgią oraz bezpretensjonalną i absurdalną poezją. Całość koncertu - piosenki i narracja - stworzą zwariowane, liryczno - nostalgiczne show, z dużą dawką czarnego humoru oraz dystansu do świata i samych siebie. Program, który będzie można obejrzeć na Nocy Teatrów zdobył Główną Nagrodę na Krakowskim Przeglądzie Kabaretów PAKA.

Na deser WCK zaprosi widzów do obejrzenia monodramu Marcina Zarzecznego - "Zwierzenia bezrobotnego aktora". Spektakl będzie opowieścią o determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Marcin Zarzeczny w formie autorskiego monologu, w sposób lekki i żartobliwy opisuje swoje doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy. "Zwierzenia bezrobotnego aktora" to monodram, który w ciągu 5 lat został wystawiony ponad sto razy w kilkudziesięciu miastach Polski, Indii, na Islandii, w Iranie i w Niemczech.

„Zależy nam na tym, aby podczas tegorocznej Nocy Teatrów każdy widz znalazł coś dla siebie. Mamy propozycję dla wielbicieli klasyki, spektakli muzycznych a nawet kabaretu.” - mówią pracownicy WCK

Te trzy różne, bardzo obiecujące i nieprzeciętne widowiska teatralne będzie można zobaczyć w cenie jednego biletu. Ale to nie wszystko! Nie zabraknie także mocnej kawy, wspaniałej atmosfery oraz oprawy przygotowanej przez Teatr Próg.

Bilety do nabycia w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury, kasie Kina Centrum i poprzez stronę internetową WCK w cenach 30 zł – ulgowy, 35 – normalny, 40 - w dniu wydarzenia.INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy