reklama

Wiosenna edycja Targów Ślubnych [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.03.2022 08:55,
To jedna z największych tego typu imprez targowych regionie
Wiosenna edycja Targów Ślubnych [FOTO]
W niedzielę (20.02) w Park Hotel Łysoń w Inwałdzie już po raz kolejny odbyła się wiosenna edycja Targów Ślubnych. Jest to jedna z największych tego typu imprez w regionie. Setki osób mogły zapoznać się w jednym miejscu z szeroką gamą produktów i akcesoriów ślubnych.

Sale wystawowe wypełniło kilkadziesiąt profesjonalnych firm, które pomogły Młodym Parom dokonać wyborów związanych z organizacją przyjęcia weselnego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zmartwiony, 22.03.2022 10:23

Firma Leroy Merlin nie rezygnuje, a zwiększa działalność w Rosji. Tym sposobem akceptuje napaść Putina na Ukrainę, zabijanie ludności cywilnej, niewinnych dzieci. Między innymi w nowej galerii andrychowskiej znajduje się ta firma. Proszę o wybieranie innych punków sprzedaży.