Wielkie Targi Ogrodnicze po raz drugi w Mini Zoo W Inwałdzie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.04.2019 15:52, DK
W dniach 3-4 maja od godz. 10:00 odbędą się WIELKIE TARGI OGRODNICZE 2019 w MINI ZOO Kucyk w Inwałdzie.
Wielkie Targi Ogrodnicze po raz drugi w Mini Zoo W Inwałdzie

Część dochodu z imprezy zostanie przekazany na leczenie dwuletniej Karoliny Fijałek. Każdy kto wejdzie na Targi może skorzystać z darmowych wykładów specjalistów i fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Poza charytatywnym wydźwiękiem wydarzenia, chodzi również o wsparcie lokalnych producentów i przedsiębiorców a także o zainteresowanie społeczności produktami z regionu.


Targi Ogrodnicze będą doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji roślin i poznania nowinek ogrodniczych. Na odwiedzających będą czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroka oferta cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów, owoce, warzywa i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodową - zachęcają organizatorzy.

Zobaczcie specjalne zaproszenie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy