reklama

Wieczór Austriacki tuż, tuż. Bilety do nabycia w domach kultury i przez internet

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.12.2019 12:00, PG
Wielka Gala Wiedeńska zawsze cieszy się dużą popularnością. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.
Wieczór Austriacki tuż, tuż. Bilety do nabycia w domach kultury i przez internet

9 lutego o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie wystąpi grupa tenorowa THREE TENOR'S, która wykona w asyście ROYAL ORCHESTRY – pod dyr maestro O. Dragana – największe światowe przeboje oraz arie operowe, operetkowe i musicalowe. W programie znajdą się najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, The Canadian Tenors i grupy wokalnej Il Divo. Na scenie grupie towarzyszyć będzie Diva – IRINA LANOVA, solistka Opery Lwowskiej.

W jej skład wchodzą:

Igor Kuzmych – tenor

Olek Lanovyi – tenor

Mykola Kuzmych – tenor

Diva – Irina Lanova – niebywale uzdolniona, obdarzona sopranem lirycznym koloraturowym, solistka Opery Lwowskiej.

Ruszyła sprzedaż biletów w cenie 70 zł i 80 zł: link Bilety można też zakupić w domu kultury przy ul. Szewskiej 7 w Andrychowie.

Z kolei 31 stycznia, o godz. 18:30 w Dom Kultury w Kętach wystąpią fantastyczni operowi soliści wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu".

Bilety w cenie 75 zł można zakupić tutaj: link lub w domu kultury przy ul ul. Żwirki i Wigury 2a w Kętach


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy