reklama
reklama

Wianki nad Skawą po raz drugi z RMF MAXX

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.06.2024 11:37, red
Wkrótce kolejna edycja imprezy.
Wianki nad Skawą po raz drugi z RMF MAXX
W Wadowicach szykują się do kolejnej edycji dużej imprezy plenerowej "Wianki nad Skawą" - po raz drugi organizowanej wspólnie z RMF MAXX.

Część koncertowa rozpocznie się w piątek (21.06) o godzie 18:00 na scenie na bulwarach nad Skawą.

Wtedy na dużej scenie wystąpi „Mądry”. Oskar Mądracki, bo tak nazywa się pochodzący z Kalwarii Zebrzydowskiej artysta, to ubiegłoroczne odkrycie! O godzinie 19.00 wystąpi najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka – Julia Żugaj. O 20.30 będzie Kraksa z Bryską oraz wiele innych topowych utworów tej artystki młodego pokolenia.

Zwieńczenie wieczoru to koncert Darii Marx, artystki, której utwory podbijają listy przebojów, bo kto nie zna jej „Love Blind” czy „Paranoia”. Wokalistka wejdzie na wadowicką scenę o godzinie 22.00.


Tak było w zeszłym roku:reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy