Weekendowy przegląd wydarzeń w regionie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.10.2019 15:50, PG
Co będzie się działo?
Weekendowy przegląd wydarzeń w regionie

KOCIERZ HOTEL&SPA w Targanicach

Już w ten weekend największy w Polsce bieg przeszkodowy Runmageddon odbędzie w Kocierz Hotel&SPA! Samych uczestników będzie ponad 4000.

Szczegółowe informacje na ten temat tutaj: linkANDRYCHÓW

W piątek (04.10.) w Andrychowie odbędą się dwa wernisaże:
W sobotę (05.10.) Klubu Osiedlowy Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej organizuje w godz. 11:00 – 15:00 piknik osiedlowy.


WADOWICE

W piątek (04.10.) o godz. 19:00 w wadowickim centrum kultury odbędzie się koncert zespołu Voo Voo.

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski.

Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)KĘTY

Gminna Biblioteka w Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego wraz z filiami włącza się w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.

Filia w Podlesiu zaprasza już 4 października od godziny 18.00 na Rodzinną Noc Bibliotek. W planie rozgrywki w bingo i szachy, rodzinne czytanie opowieści, wspólne tworzenie ozdób z zimnej porcelany, zabawa taneczna, loteria fantowa oraz projekcja filmu familijnego.

W sobotę (05.10.) w bibliotece głównej działania będą mieć charakter literacko-muzyczny. O godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie autorskie z Joanną Szarańską, autorką komedii kryminalnych, która tryska humorem i zaraża pozytywną energią. O godzinie 18.00 rozpocznie się koncert kęckiego zespołu Bugi M, który ma swoich wiernych fanów wśród czytelników biblioteki.

Filia w Nowej Wsi od godz. 18:00 zaprasza na magiczne eksperymenty i zabawy badawcze dla małych ciekawskich (np. znikająca moneta, wędrująca woda, magiczny palec itp.). Odbędą się również warsztaty interaktywne z elementami programowania z wykorzystaniem owoców i zestawów makey-makey oraz zabawy animacyjne.

Filia w Łękach zaprasza dzieci od godziny 17.00 na eksperymentowanie z książką i tworzenie tęczy w szklance wody. Będą również zabawy ruchowe i dużo dobrego humoru. Od godziny 20.00 rozpocznie się spotkanie dla dorosłych w klimatach PRL-u.

Co grają w weekend w kinach?

KINO W DOMU KULTURY W KĘTACH


KINO CENTRUM W WADOWICACH

premiera!

film w polskiej wersji językowej - dubbing

BYŁ SOBIE PIES 2

5 października, godz. 14:00, 16:00

6 października, godz. 14:00, 16:00

7 października, godz. 15:00, 17:00


premiera!

film w formacie 2D z polskimi napisami

JOKER

5 października, godz. 18:00, 20:20

6 października, godz. 18:00, 20:20

7 października, godz. 19:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy