reklama
reklama

Weekendowe imprezy plenerowe. Będzie się działo!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.06.2024 08:44,
Wadowice, Sucha Beskidzka, Osiek, Nidek, Lanckorona, Porąbka...
Weekendowe imprezy plenerowe. Będzie się działo!
WADOWICE
Już w piątek (21.06) kolejna edycji dużej imprezy plenerowej "Wianki nad Skawą" - po raz drugi organizowanej wspólnie z RMF MAXX.


Część koncertowa rozpocznie się w piątek (21.06) o godzie 18:00 na scenie na bulwarach nad Skawą.

Wtedy na dużej scenie wystąpi „Mądry”. Oskar Mądracki, bo tak nazywa się pochodzący z Kalwarii Zebrzydowskiej artysta, to ubiegłoroczne odkrycie! O godzinie 19.00 wystąpi najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka – Julia Żugaj. O 20.30 będzie Kraksa z Bryską oraz wiele innych topowych utworów tej artystki młodego pokolenia.

Zwieńczenie wieczoru to koncert Darii Marx, artystki, której utwory podbijają listy przebojów, bo kto nie zna jej „Love Blind” czy „Paranoia”. Wokalistka wejdzie na wadowicką scenę o godzinie 22.00.
WADOWICE

W niedzielę 23 czerwca na wadowickim rynku będzie miał miejsce wyjątkowy Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach.Znajdzie się również coś dla fanów motoryzacji! Organizatorzy przygotowaliśmy mały zlot samochodowy. Od godziny 13:30 będą mogli Państwo zobaczyć takie samochody jak: Lamborghini Huracan Evo v10 5,2L pojemność 640KM Porsche Cayenne GTS Rocznik 2021 Wrangler Rubicon 6.3 hemi 477KM Rocznik 2024 Brabus G800 Rocznik 2023 Nissan 370z V2 360KM i inne… Przyjedzie też do nas gościnnie zaprzyjaźniona grupa Night Team Drivers z Okolic Żywca. Są to miłośnicy motoryzacji, którzy organizują zloty w regionie Żywca i okolic, dzięki czemu rozwijają lokalną kulturę i zamiłowanie do samochodów, a także dzięki wielkim serduchom pomagają organizując zbiórki charytatywne czy też paczki dla domów Seniora.

Impreza będzie miała charakter charytatywny, będzie okazja do wylicytowania wielu ciekawych nagród. m.in. gadżety, koszulki, torby, leżaki, czy vouchery do restauracji. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie zbiórki charytatywnej na rzecz 13-letniego Pawła z Wadowic, który zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a.
SUCHA BESKIDZKA

W dniach 21-23 czerwca odbędą się Dni Ziemi Suskiej.LANCKORONA

W pierwszy wakacyjny weekend w Lanckoronie odbędzie się Jarmark Świętojański. Proghram wydarzenia jest bardzo bogaty. Szczegóły na plakacie.


OSIEK

Koncertowo będzie także podczas Dni Osieka. W niedzielę 23 czerwca na dużej scenie wystąpią tam zespoły Blue Cafe i Kobranocka. W sobotę rajd rowerowy.

NIDEK

w soboitę (22.06) odbędzie się 100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nidku. Miejsce: plac przy Remizie OSP Nidek.

W programie:
* Zbiórka
* Przemarsz Oddziałów OSP i zaproszonych gości do kościoła
* Msza Święta w kościele parafialnym
* Raport (wciągnięcie flagi na maszt, odśpiewanie hymnu państwowego, przywitanie gości, wręczenie odznaczeń, przekazanie proporca, przemówienia)
* Koncert Orkiestry Dętej OSP Nidek
* Zabawa taneczna
Zespół INTRO
DNI PORĄBKI

W weekend odbędą się Dni Porąbki. Muzyczną gwiazdą będzie Cleo - wystąpi w sobotę (22.06) o godz. 20:00


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

smalec, 21.06.2024 08:55

dajcie spokój, nie piszcie znowu o piknikach i festynach, bo jak Becia to zobaczy, to pierdyknie sesją nadzwyczajną, budżetem i poleci na festyn, dajcie spokój, bo ona tego nie wytrzymie