reklama

Weekend pod znakiem imprez plenerowych w Targanicach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.08.2021 12:25,
W sobotę festyn strażacki, a w niedzielę mecz charytatywny.
Weekend pod znakiem imprez plenerowych w Targanicach

Festyn strażacki OSP Targanice Dolne

W sobotę 7 sierpnia festyn strażacki organizuje OSP Targanice Dolne. Jeśli pogoda pozwoli będzie możliwy odpłatny przelot helikopterem, będzie dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, sprzedaż "cegiełek" - każda z nich to nagroda.

Z zakupionych "cegiełek" wylosowanych zostanie 20 nagród głównych m.in. (zestaw mebli ogrodowych w stylu loft, szafka RTV w stylu loft, przelot helikopterem, grill gazowy, grill kuty z paleniskiem oraz wiele innych nagród)

Szczegóły na plakacie powyżej.

Charytatywny mecz w Targanicach

W niedzielę (8.08) na stadionie w Targanicach rozegrany zostanie mecz w ramach Pucharu Polski pomiędzy Halniakiem Targanice a Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Mecz ma podwójny cel. Jednym z nich jest oczywiście sportowa walka o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, ale całe wydarzenia będzie miało także cel charytatywny.

Zaplanowano sporo atrakcji m.in. loterię fantową z mnóstwem ekstra nagród wiele pyszności i słodkości, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na plakacie poniżej.

Całość dochodu zostanie przekazana na zakup C-eye tzw. "cyber oka", które pomaga dzieciom z niepełnosprawnością. o Zakup takiego urządzenia stara się Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola nr 3 w Andrychowie „3majmy się razem”. Więcej na ten temat: Zbiórka na zakup Cyber-oka. Można licytować i pomagać

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kon[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy