reklama

We wtorek spotkanie w Marcinem Mellerem

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.09.2019 09:42, INFORMACJA PRASOWA
Już we wtorek Wadowice odwiedzi znany dziennikarz i prezenter telewizyjny – Marcin Meller! Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
We wtorek spotkanie w Marcinem Mellerem

Po przerwie wakacyjnej Dyskusyjny Klub Książki startuje z przytupem i zaprasza na spotkanie w Marcinem Mellerem, które odbędzie się 17 września o godz. 18.00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Marcin Meller - reporter, pisarz, prezenter telewizyjny. Dyrektor wydawniczy Grupy Wydawniczej Foksal, dziennikarz „Newsweeka” i TVN24. Autor kilku książek: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (napisana wspólnie z Anną Dziewit-Meller), „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe”,„Sprzedawca arbuzów” oraz „Nietoperz i suszone cytryny”.Podróżnik, z powodzeniem odkrywający drzwi do urokliwych zakątków i oczarowany gruzińską kulturą.

To właśnie Gruzja i podróżnicze zamiłowania będą tematem przewodnim wtorkowego spotkania. Dziennikarz opowie czytelnikom Wadowickiej Biblioteki o swojej fascynacji tym krajem, jego wyjątkowych mieszkańcach, ich tradycjach oraz zwyczajach. Oprowadzi nas po gruzińskich górach i morskich wybrzeżach oraz przybliży sztukę świętowania i czerpania radości z życia. Gruzini wyznają bowiem jedną prostą zasadę – widzieć zawsze tą jaśniejszą stronę życia”.

Po oficjalnej prezentacji nie zabraknie oczywiście czasu na dyskusję z zaproszonym gościem i pamiątkowych autografów!

Wstęp wolny!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy