Ważą się losy obiecanych lodowisk. Gdzie będą, a gdzie nie?

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.11.2018 09:30, PG
Są także już otwarte lodowiska. Zobaczcie gdzie.
Ważą się losy obiecanych lodowisk. Gdzie będą, a gdzie nie?

Jeśli chodzi o Andrychów to jeszcze w czasie kampanii wyborczej obaj kandydaci na stanowisko burmistrza gminy Andrychów obiecywali, że lodowisko w centrum miasta czyli na placu Mickiewicza będzie. Jak się dowiadujemy jak na razie ważą się losy tej decyzji i jeszcze nie wiadomo czy ta obietnica zostanie zrealizowana. Bardziej prawdopodobne jest, że to samo lodowisko zostanie jednak zlokalizowane w Wadowicach przy ul. Sienkiewicza. Pewne jest to, że lodowiska nie będzie w Kętach.

W sobotę (01.12.) zostanie otwarte lodowisko na „Białym Orliku” przy ul. Mickiewicza 16 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lodowisko czynne będzie codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-21:00. Korzystanie z lodowiska jest bezpłatne (wstęp). Za opłatą możliwe jest wypożyczenie łyżew i kasków. Lodowisko to będzie czynne do końca lutego.

Od wielu lat mieszkańcy mogą korzystać z lodowiska udostępnionego przez ośrodek Czarny Groń w Rzykach a także MOLO w Osieku. Lodowisko w Rzykach jest czynne codziennie od 10:00 do 21:00. Z kolei lodowisko w MOLO otwarte jest w godzinach:

- poniedziałek – piątek:

13:30 – 20:00

- sobota, niedziela, święta i ferie zimowe:

10:00 – 20:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 27.11.2018 13:05

Lodowiska w Kętach nie będzie,obecni zarządzający miastem stawiają na wielotysięczne inwestycje które dobrze prezentują się z w oku kamery z drona.Nawet jedyną zimową rozrywkę dla dzieciaków, górkę na kortach, potrafili zabetonować.