reklama

Water Park w Energylandii w Zatorze najlepszym parkiem wodnym w Europie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.05.2023 10:22,
Na podstawie opinii gości.
Water Park w Energylandii w Zatorze najlepszym parkiem wodnym w Europie
Portal Interhome stworzył listę dziesięciu najlepszych europejskich aquaparków. W zestawieniu pojawiły się parki z całej Europy, które odnaleźć można w Google Maps, zyskały tam co najmniej 100 recenzji oraz osiągnęły ocenę co najmniej 4,5.

W TOP 10 znalazły się obiekty między innymi z Włoch, Chorwacji, Portugalii czy Hiszpanii, a wszystkie je pokonał Water Park Energylandia, znajdujący się w Zatorze, na terenie największego Parku Rozrywki Energylandia.

Pierwsze miejsce w TOP 10 aquaparków w Europie Energylandia Water Park zajął pierwsze miejsce w zestawieniu na najlepszy Park Wodny w Europie.

Osiągnął ocenę 4,8 przy ilości recenzji sięgającej ponad 162 tysięcy. W zestawieniu prześcignął takie parki jak Zoomarine Beach w Portugalii, Corfu Water Park w Grecjii czy Acquapark Etnaland we Włoszech!

Co oferuje Park Wodny w Zatorze?

Water Park Energylandia to jedna z sześciu Stref Parku Rozrywki w Zatorze. Uruchomiona latem 2016 roku, bogata jest w liczne atrakcje. Na jej terenie znajduje się aż 5 basenów różnej głębokości, złociste plaże, 5 tysięcy leżaków i aż 36 niesamowitych zjeżdżalni, co stanowi największą ilość tego typu atrakcji w parkach wodnych, w całej Polsce. Jego teren podzielony jest na kilka tematycznych stref, takich jak Water Park, Tropical Fun, Exotic Island i najnowsze Bamboo Bay, które wzbogaciło Park Wodny aż o 16 nowych zjeżdżalni! Dzięki takiemu rozwiązaniu, Park dopasowany jest do potrzeb każdego Gościa, a swoje miejsce odnajdą tu zarówno najmłodsi, jak i starsi turyści.
Informacja prasowa Parku Rozrywki Energylandia

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy